Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Strašlivá tragédie: Tříletá náměsíčná holčička umrzla na chodbě domu, rodiče to zjistili ráno

Zdroj: Svetlana Kuleshova Archiv
smutné
Otřesnou bolest si do konce života ponesou rodiče z Ruska. Světlana Kulešova (23) přišla o teprve tříletou Angeliku, kterou našla nad ránem bezvládně ležet na podlaze promrzlé haly domu. Holčička byla podle výpovědi rodičů náměsíčná.

Kontrolovat vše, co se s dítětem děje, je prakticky nemožné. I když maminka Světlana z ruského města Satka dobře věděla, že je její tříletá dcerka náměsíčná, netušila, že může dojít na nejhorší. Jak je dobře známo, Rusko není zrovna země, kdy byste v noci očekávali vyšší teploty. A to ani v domě. Oné osudné noci přišla malá Angelika o život právě kvůli obrovské zimě.

Dcerku našli bezvládně ležet na chodbě

Světlana na policii vypověděla, že večer před tragédií slavili první narozeniny jejich mladší dcerky. Pak už byl čas jít spát. "Uložila jsem Angeliku do postele, usnula ještě před půlnocí. S manželem jsme ještě chvíli sledovali televizi a pak si šli taky lehnout. Když jsme se ráno probudili, v postýlce jsme Angeliku nenašli," popisovala matka podle listu Daily Mail, co předcházelo strašlivému zjištění.

"Našli jsme ji na chodbě. Ležela na zemi," vylíčila zdrcená matka. Světlana pak dodala, že Angelika byla prý náměsíčná a často ji museli hnát zpátky do postýlky. Avšak 4. prosince, kdy k tragédii došlo, ani nezaznamenali, že dcerka vylezla z pokoje. Matka má za to, že Angelika ve spánku došla do nevyhřáté haly domu a nemohla se dostat zpět.

"Byla náměsíčná. Šla na chodbu a nemohla se dostat zpátky. Nejspíš se jí nepodařilo ve tmě nahmatat kliku dveří," hádala zdrcená Světlana s tím, že s manželem neslyšeli v noci ani žádné podezřelé zvuky.

Ženě hrozí dva roky ve vězení

V chodbě bylo v té době -15 stupňů Celsia, holčička tedy v hale promrzla na kost a bohužel zemřela, to potvrdil i jeden z vyšetřovatelů Mikhail Krokhin. Policie případ vyšetřuje a pokud se prokáže, že Angelika zemřela kvůli matčině nedbalosti, posedí si žena až dva roky ve vězení. Druhá dcera byla matce odebrána a v současné době je v péči sirotčince. Dokud se případ nevyřeší, bude právě tam.

Související články

Další články