Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Strašlivá tragédie: Státní zástupkyně pro Prahu 5 spáchala sebevraždu skokem z okna

Strašlivá tragédie: Státní zástupkyně pro Prahu 5 spáchala sebevraždu skokem z okna
Zdroj: profimedia
tragédie
V pražských Stodůlkách se odehrála strašlivá tragédie, při níž zemřela šedesátiletá žena po pádu z okna. Zesnulá pracovala jako státní zástupkyně Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 5. Podle dosavadních informací žena spáchala sebevraždu.

Od středečního rána vyřešují pražští kriminalisté incident, při kterém zemřela šedesátiletá žena. Státní zástupkyně Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 5 nejspíš spáchala sebevraždu. "Mohu vám to potvrdit, že skutečně dnes spáchala sebevraždu, respektive že je to řešeno jako sebevražda pádem z okna, kdy nebylo zjištěno cizí zavinění. Byla z Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 5," potvrdil pro Právo mluvčí Městského státního zastupitelství Praha Aleš Cimbala.

Zesnulá fungovala v práci, kterou vykonávala 26 let, normálně. Podle deníku její sebevražda nijak nesouvisela s jejím povoláním. Zatím není jisté, co ženu k sebevraždě vedlo.

"Je nám to líto, o události však nemáme žádné bližší informace," řekl k tragédii viceprezident Unie státních zástupců Ondřej Šťastný.

Krom policistů vyjížděli na místo v pražských Stodůlkách i záchranáři. "Bohužel zhruba 60letá žena utrpěla tak vážná poranění následkem pádu, že už jí záchranáři nemohli pomoci, na místo poté vyjel koroner," uvedla mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

Související články

Další články