Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Strašlivá tragédie Petra Vrány: Hokejistova půvabná manželka se utopila ve vodní nádrži

Zdroj: Profimedia.cz
Tragédie
Manželka hokejisty Petra Vrány dnes tragicky zahynula. Smutnou zprávu dnes pro Nova Sport potvrdila tisková mluvčí policie Zlatuše Viačková. Utkání 50. kola Tipsport extraligy mezi Oceláři a Litvínovem se muselo odložit.

„HC Oceláři Třinec a HC Verva Litvínov se dohodli na odložení zápasu 50. kola TELH ze závažných důvodů, které nyní klubu nepřísluší zveřejňovat. Společně nyní hledají náhradní termín k dohrání zápasu,“ uvedly kluby v prohlášení.

“Můžeme potvrdit, že jsme asi půl hodiny po poledni obdržely oznámení o ženě, která se topila ve vodní nádrži Slezská Harta. Byly tam veškeré složky IZS, které velmi intezivně dělaly vše proto, aby ženu pod hladinou našly. Bohužel se ji nepodařilo nalézt živou. Ženu se podařilo nalézt po hodině až hodině a půl,“ řekla mluvčí, která zároveň vyvrátila internetovou spekulaci o tom, že by o život přišlo také dítě. “Utonula pouze jedna osoba. Další detaily k případu nemůžeme sdělit,“ řekla mluvčí.

Litvínov s Třincem ovšem zápas odehraje v pozdějším termínu. První jmenovaný klub údajně zůstávají na místě do dalšího dne.

Související články

Další články