Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Strašlivá tragédie na Slovensku: Jožko (†4) spadl do šachty a utopil se!

Zdroj: Hasičský a záchranný sbor Slovenské republiky
Děsivá smrt

V obci Krásnohorské Podhradie na Slovensku se stala obrovská tragédie. Teprve čtyřletý Jožko, jemuž nikdo neřekl jinak než Kiki, se utopil v šachtě, která slouží jako nádrž pro hasiče. Není jisté, jak se tam chlapec dostal, a případ stále prošetřuje policie. O tragickém neštěstí informoval slovenský portál Nový čas. 

V sobotu odpoledne se v obci Krásnohorské Podhradie v okrese Rožňava utopil teprve čtyřletý Jožko. Podle webu Nový čas měl spadnout do šachty plné vody a utopit se. Otec hocha Milan (40) je z tragédie naprosto zdrcený. Během tragédie, kdy chlapec utonul, zrovna osazoval plastová okna.

Chlapec si šel podle otce hrát do areálu sběrného dvora, kde se šachta nachází, s asi čtrnáctiletou kamarádkou. Detaily jsou však zatím nedostupné a tělo se má podrobit pitvě. S tím však nesouhlasí otec, který říká: „Jen ho zohaví. Život to už našemu Kikimu nevrátí.”

Zachránit se ho už nepodařilo

O tom, že se malý Jožko utopil, informovali rodinu pracovníci sběrného dvora. „Hned jsem utíkal na místo, ale zachránit se ho už nepodařilo. Našeho Kikiho vytáhli přivolaní hasiči, kteří nejdříve museli vyčerpat vodu,” uvedl tatínek chlapce a dodal, že je z tragédie zdrcená celá rodina.

Související články

Další články