Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Strašlivá rodinná tragédie na Příbramsku: V rybníce bylo nalezeno tělo otce, syna a vnuka

tragédie
Ve vesnickém rybníku na Příbramsku byla v pondělí večer objevena tři těla bez známek života. Podle dosavadních informací se mělo jednat o členy jedné rodiny. Zatím není jasné, jak přesně k jejich úmrtí došlo. Případem se nyní zabývá policie.

Ve Lhotě u Příbramě se odehrála tragická událost. V rákosí u rybníka tam byla objevena tři těla kolem půl jedenácté večer. Seznam Zprávy přinesly informaci, že mrtvý jsou členové jedné rodiny. Má se jednat o dědu, jeho syna a vnuka, jež žili v přilehlém domku.

„Na tísňové lince jsme přijali oznámení o třech mrtvých na hladině rybníka,“ potvrdila pro televizi Nova policejní mluvčí Lucie Nováková. „Případ si převzali příbramští kriminalisté, příčinu úmrtí by měla objasnit nařízená soudní pitva,“ doplnila mluvčí s tím, že k případu nemůže poskytnout více informací.

Podle dostupných informací to vypadá, že dotyční se nejspíše neutopili. Neměli ovšem zemřít ani násilnou smrtí. Případ aktuálně prověřují příbramští kriminalisté, kteří ho řeší jako usmrcení z nedbalosti. Kriminalisté mimo to potvrdili, že šlo o dva dospělé a jedno dítě.

Související články

Další články