Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Strašlivá tragédie na Kladensku: Chlapce (†14) našli mrtvého, zřejmě se zastřelil

V Uhnošti na Kladensku: Zemřel chlapec (14) záhadnou smrtí
Zdroj: unsplash.com
Krimi

V Unhošti na Kladensku zemřel v úterý večer čtrnáctiletý chlapec. Nalezen byl v lese se střelným poraněním hlavy. Jak informuje ČTK, na místě byla nalezena také střelná zbraň, která mladíkovi vzala život.

Na Kladensku našli tělo nezletilého

"V úterý večer vyjížděli krajští kriminalisté na základě oznámení na linku 158 na Kladensko, kde byl v lese nalezen teprve čtrnáctiletý chlapec se střelným poraněním hlavy a bohužel již bez známek života," řekla ČTK policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Na místě byla i střelná zbraň, kterou kriminalisté zajistili k podrobnému znaleckému zkoumání. U chlapce nařídili soudní pitvu ke zjištění přesné příčiny smrti.

Zastřelil se mladík sám?

"Již nyní ale z dosavadních šetření a provedených úkonů nevyplývají podezřelé okolnosti, tedy že by na smrti chlapce měla podíl další osoba," dodala mluvčí. Policie tedy dosavadním vyšetřováním zatím vyloučila cizí zavinění. Chlapec se zřejmě zastřelil sám.

"S ohledem na nízký věk oběti a současně i zákonné normy již nebudeme komentovat žádné detaily tohoto případu," uvedla Suchánková.

Na místě zasahovali také záchranáři. "Mohu potvrdit, že byl na místě lékař, který konstatoval smrt. Byl přivolán koroner, na místě již událost vyšetřovala policie," uvedla mluvčí záchranářů Petra Homolová.

Související články

Další články