Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Strašlivá tragédie na Floře: Pád přes zábradlí a smrt! Policie už tuší, jak se to stalo

Zdroj: Profimedia.cz
Vyšetřování smrti pětadvacetiletého cizince, který zemřel po pádu přes zábradlí v nákupním centru na Floře, stále není u konce. Podle policie k nehodě došlo bez cizího zavinění, s tím ale rázně nesouhlasí lidé, kteří celou situaci viděli na vlastní oči.

Nehoda se stala v pátek 17. února, přesto vyšetřování ještě není ukončeno. „Okolnosti pádu muže i nadále ověřujeme. Událost se stala bez cizího zavinění. Vyšetřování i nadále probíhá. Více informací zatím není možné sdělit,“ uvedl tiskový mluvčí Policie ČR Jan Rybanský.

S dosavadními závěry policie rázně nesouhlasí lidé, kteří v čase tragédie v nákupním centru byli. „Najednou se tady strhla taková potyčka. Takové hádavé hlasy, jako když někdo někoho napadne a osočují se. Pak jsem viděla dva chlapy v sobě. Nebyla to náhoda,“ řekla serveru tn.cz svědkyně nešťastného incidentu.

Pětadvacetiletý muž spadl z výšky asi 12 metrů. Záchranáři jej převezli do nemocnice, kde zraněním podlehl. Podle všeho žil spořádaně, s přítelkyní Lucií měl dokonce čtyřměsíčního syna. „V pátek se mi stala nejhorší tragédie. Ztratila jsem mého milovaného přítele, mou lásku a otce mého syna. Moji drazí přátelé, modlete se za něj a za naši rodinu,“ napsala zdrcená přítelkyně na Facebook.

Související články

Další články