Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Strašlivá smrt: Tělo hvězdy seriálu Poldové z Hill Street sežrali supi, pes zatím umíral v autě

Zdroj: youtube
+ Další 2 fotografie
osud
Herec Charles Levin zemřel ve svých sedmdesáti letech opravdu tragickou smrtí. Jeho mrtvé tělo bylo nalezeno na dně rokle zaklíněné mezi stromy a téměř sežrané supy. Byl to skvělý herec, který nejvíce zářil v amerických sitcomech.

Rodák z amerického Illinois Charles Levin (†70) se začal pohřešovat v průběhu června poté, co ho jeho syn prohlásil za nezvěstného. Společně s ním se pohřešovalo i oranžové auto Fiat a jeho pes Boo. Hercovo datum úmrtí bylo stanoveno na 28. června. Nyní vypluly na povrch děsivé detaily toho, co se odehrálo.

Co se stalo?

Bohužel pátrání po zmizelém herci a jeho psovi dopadlo tragicky. Charlesovo mrtvé tělo bylo nalezeno zaklíněné mezi stromy na dně 30metrového svahu v americkém Oregonu. Tělo bylo ve strašlivém stavu a bylo téměř celé sežrané supy. Podle amerických médií byl herec nalezený nahý a chyběla mu už půlka orgánů. Pejska také našli mrtvého, ale ten byl zamčený v autě.

Hledal pomoc

Herec těsně před zmizením volal blízkému příteli, že se ztratil poblíž Cave Junction v Oregonu. I zpráva koronera naznačuje, že se herec pokoušel najít pomoc.

Kdo byl Charles?

Charles Levin byl americký herec. Charlese si fanoušci mohou pamatovat z televizních seriálů, filmů, ale i z divadelního jeviště. Čeští diváci ho mohli sledovat v seriálu Poldové z Hill Street.

Související články

Další články