Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Strašlivá smrt: Někdo vyhodil špalek z paneláku, zabil malého chlapce (†8)!

Ilustrační foto.
Zdroj: Profimedia.cz
Kus dřeva letící z patnáctipatrového paneláku má na svědomí život teprve osmiletého chlapce. Ten kolem věžáku projížděl s bratrancem na kole a velký špalek břízy ho zasáhl do hlavy. Malý hoch byl na místě mrtvý.

K ohromné tragédii došlo v neděli v berlínské čtvrti Reinickendorf. Špalek břízy, který někdo vyhodil z patnáctipatrového věžáku, zasáhl do hlavy osmiletého Ibrahima. Chlapec na místě zemřel.

O neštěstí informovala německá média. „Chlapec jel zrovna na kole, když v tom na jeho hlavu dopadlo poleno. Ten zvuk nikdy nevyženu z hlavy, bylo to příšerné,“ citoval deník Bild očitou svědkyni, kterou nehoda znatelně otřásla.

Poleno, které bylo přibližně 50 centimetrů dlouhé a 35 centimetrů mělo na šířku, poranilo i bratrance mrtvého chlapce. Ten si naštěstí odnesl jen lehké oděrky na ruce. Podle sousedů měl čtyři sestry a pocházel z čečenské rodiny. Policie nyní vyšetřuje, zda šlo o nešťastnou náhodu, anebo cílený útok.

Mohlo by vás zajímat

Další články