Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Strašlivá smrt krásné modelky: Utonula během focení pod vodou!

Kráska se nebála žádného focení a to se jí stalo osudným.
Zdroj: instagram, archiv
Modelka Olivia Ku dostala nabídku na focení pod vodou a neváhala ani minutu. Byla to oblíbená asijská modelka a vládla všem molům. Jenomže právě tohle focení se jí stalo osudným. Co se vlastně stalo?

Olivia Ku totiž měla astma a právě to se jí stalo osudným. Když jí pod vodou kvůli focení sundali dýchací masku, dostala záchvat. Musela zadržovat dech, ale bylo to pro ni náročné. Než jí vrátili zpět přístroj a vytáhli z vody, bylo už pozdě.

Její bezvládné tělo vytáhli na břeh a ihned odjeli do nemocnice. Jenomže tam už doktoři potvrdili pouze smutné zprávy. Mladá kráska utonula. Celý případ a okolnosti smrti nyní vyšetřuje policie.

Olivia Ku byla oblíbená hlavně v Tchaj-wanu, ale prosadila se i v jiných asijských zemích. Potápění pro ni nebylo novinkou. Měla s ním zkušenosti už 3 roky. Jenomže sundání dýchacího přístroje pro ni bylo osudné.

Související články

Další články