Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Strašlivá smrt krásné letušky: Z hromadného znásilnění a vraždy Tiny obvinili 11 mužů

Strašlivá smrt krásné letušky: Z hromadného znásilnění a vraždy Tiny obvinili 11 mužů
Zdroj: koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
zahraničí
Strašlivým způsobem zemřela krásná letuška Christine Angelica Dacera (†23). Filipínčino tělo bylo nalezeno ve vaně v hotelovém apartmá. Nad ní stálo 11 mužů a všichni do jednoho byli obviněni z jejího znásilnění a také vraždy. Tělo nalezli na Nový rok a čeká se na výsledky pitvy a toxikologie.

Krásná Filipínka si před smrtí zjevně zažila opravdové peklo. Christine Angelica Dacera slavila Silvestra se skupinou lidí, mimo jiné s jedenácti muži. Znala pouze tři z nich, což měli být její přátelé, zbytek pro ni byl cizí, jak uvádí web Daily Star. Tina, jak jí říkali fanoušci a kamarádi, byla navíc velmi oblíbená a aktivní na sociálních sítích. Na Instagramu obdivovalo letušku a nadšenkyni pro fitness přes 132 tisíc sledujících.

Na Nový rok bohužel našli jen její bezvládné tělo. Kráska měla na sobě spoustu modřin a šrámů a na jejích genitáliích dokonce tržné rány a sperma. Muži ji zjevně znásilnili a Christine se snažila bránit. Po převozu do nemocnice mladičkou letušku prohlásili za mrtvou. Z děsivých a odporných činů obvinila policie všech 11 přítomných mužů. Čekají na výsledky pitvy a toxikologické rozbory krve. Pak budou obvinění možná překvalifikována.

Hromady vzkazů do nebe

Ještě před týdnem přidala Tina snímek z města General Santos. "První Vánoce pryč z domova," těšila se v tu chvíli letuška, to ale netušila, že se těch příštích bohužel nedožije. Teď se pod jejími fotkami, ze kterých vyzařuje elán, energie a krása, hromadí smutné komentáře od fanoušků, přátel a kolegyň. "Leť vysoko! Díky za to, že jsi mě inspirovala. Odešla jsi moc brzo," stálo v jednom z komentářů. "Tine, moje nejdražší kamarádka z dětství, to není možné," plakala jedna z jejích kamarádek.

V komentářích se také objevovalo, aby si lidé dávali pozor i před některými svými přáteli, protože se dnes nedá prý nikomu věřit. V dalších zase stálo hlavně to, že na smrt byla opravdu mladá. Její smrt oplakává nejen rodina. Oblíbená byla mezi mnohými. "Budu s láskou vzpomínat na tvou laskavost v práci. Ať se ty i tvá rodina dočkáte spravedlnosti, kterou si zasloužíte," přidala se ke vzkazům do nebe její kolegyně.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy