Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Strašlivá proměna Olsenek: Z Mary-Kate je královna plastik, Ashley zničila anorexie

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
hrůza
V devadesátých letech a na počátku 21. století byly Mary-Kate a Ashley Olsen nejikoničtějšími dvojčaty světa. Už jako maličké holčičky se na střídačku objevovaly v seriálu Plný dům a později začaly natáčet vlastní filmy. Jejich posledním byl Jeden den v New Yorku v roce 2004, poté se stáhly víceméně do ústraní a dnes, ve svých 33 letech, vypadají spíš minimálně na 40. Mary-Kate se zničila plastikami, kterým podlehla a Ashley bojovala s anorexií tak dlouho, že na ní zanechala následky.

Kdysi milované Olsenky byly v devadesátých letech vzorem puberťaček. Už jako malé holčičky si získaly srdce diváků po celém světě a až do svých 18 let budovaly svou kariéru. V tu chvíli se ale vše změnilo - sláva, která je provázela už od plenek, je dostala na úplné dno.

Herečky nikdy nezažily normální dětství jako miliony dětí po celém světě. Před kamerou se poprvé objevily v šesti měsících, kdy je jejich matka vzala na konkurz seriálu Plný dům, a poté šly společně z role do role. To se podepsalo i na jejich psychice a kdysi obletovaná dvojčata se rozhodla s hereckou kariérou seknout. Na veřejnost i dnes vychází jen ve výjimečných případech.

Největší daň za slávu zaplatila Mary-Kate, která stejně jako její sestra Ashley trpěla anorexií, ke které se ale připojily ještě psychické problémy. Mary-Kate navíc rapidně kleslo sebevědomí, což se odrazilo v bezpočtu estetických zákroků, které podstoupila. Dívky si dříve byly podobné jako vejce vejci a i když na Ashley, která s anorexií bojovala déle, zanechala nemoc následky, hůř stoprocentně vypadá Mary-Kate. Vedle své sestry působí o hodně starší a vůbec jí není podobná.

Kdysi populárním dvojčatům vyfoukla slávu jejich o tři roky mladší sestra Elizabeth Olsen, která dokonce hraje i ve velmi oblíbených filmech Avengers. Ashley a Mary-Kate se nyní věnují návrhářství, na veřejnost chodí jen výjimečně a když už se objeví, je to s cigaretou v ruce. Musí se jim ovšem nechat, že outfity mají vždy perfektní.

Související články

Další články