Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Strašlivá proměna Jiřího Bartošky: Je bez vlasů a s děsivě bledou tváří, tři měsíce chemoterapie udělaly své

Strašlivá proměna Jiřího Bartošky: Je bez vlasů a s děsivě bledou tváří, tři měsíce chemoterapie udělaly své
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Rakovina je hnusná mrcha a bohužel o tom ví své i charismatický herec Jiří Bartoška (67) Herce fotografové vyfotili cestou na chemoterapii do nemocnice Motol, kam pravidelně už tři měsíce dochází.

Barťák se ke svému zdravotnímu stavu odmítá vyjadřovat, přesto vyšly na povrch dosud utajované informace. A podle nich je jeho léčba nad zákeřnou chorobou zatím úspěšná. „Říkal, že je po testu, který ukázal, že je to na dobré cestě, čímž se mu výrazně zlepšila nálada,“ prozradila jeho blízká přítelkyně a filmová kritička Eva Zaoralová magazínu Sedmička.

"Chodí na terapii, jeho diagnóza je známá. Sám si oholil hlavu, aby nemusel čelit tomu, že mu vlasy vypadají. Je v naprosté pohodě, v dobré náladě, akorát je mu vždycky blbě po chemoterapii," řekla Zaoralová.

Po měsících strachu o holý život tak Barťákovi svitla naděje. Po sérii chemoterapií by se zhoubné nádory na mízních uzlinách v mezihrudí měly zmenšovat. V boji s rakovinou mu drží palce celé Česko! Dokonce se zdá, že Bartoška přestal na chvíli i kouřit. Už dlouho ho nikdo s cigaretou na veřejnosti neviděl.

Bartoška si na nějaký čas dává pauzu od natáčení i hraní v divadle. Zaoralová ale pevně věří, že se letos opět sejdou na filmovém festivalu v Karlových Varech v plné síle. A že bude Bartoška dál jeho ředitelem. „Myslím, že to zvládne. To by musel být nějaký nenadálý obrat ve vývoji jeho choroby, ale doufám, že nebude. Vlastně všichni včetně něho a doktorů doufáme, že žádný nebude,“ dodala Zaoralová.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy