Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Strašlivá nehoda na Českolipsku: Žena (†32) se snažila zachránit dítě, auto ji přimáčklo ke stromu

tragédie
Fatální následky měla v sobotu večer kolize, kterou se snažila vyřešit 32letá řidička v Kamenickém Šenově. S vozem Ford Explorer, ve kterém měla na zadním sedadle nezletilé dítě, zaparkovala v kopci a na chvíli se vzdálila. Následně se ale vůz samovolně rozjel a začal couvat. Žena se pokoušela zachránit dítě a zároveň zastavit auto, to ji ale přimáčklo ke stromu.

V Kamenickém Šenově na Českolipsku došlo ke strašlivé nehodě. 32letá žena zaparkovala své vozidlo i s nezletilým dítětem uvnitř na kopci a na chvíli se vzdálila. Její Ford Explorer se však rozjel a žena se snažila nejen zachránit své dítě, ale i zastavit vůz.

Žena neměla k zastavení auta dostatek sil a vlastní vůz ji přimáčkl na strom. Mladá žena přitom utrpěla velmi vážná poranění, kterým bohužel na místě podlehla. „Nezletilé dítě je v pořádku, rodině zemřelé ženy, která je na místě tragédie, se věnuje policejní psycholog,“ sdělila policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Policisté budou zjišťovat, proč a za jakých okolností se zaparkované vozidlo dalo do pohybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články