Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Strašlivá havárie na Evropské v Praze: Spolujezdkyně zemřela, řidič byl přepraven do nemocnice

Strašlivá havárie na Evropské v Praze: Spolujezdkyně zemřela, řidič byl přepraven do nemocnice
Zdroj: Twitter/HZS Praha
autonehoda
V neděli odpoledne se stala strašná nehoda v ulici Evropská v Praze. Na místě zemřela jedna žena. U autonehody zasahovaly složky ISIS. Řidič byl vážně zraněn a po vyproštění okamžitě převezen do nemocnice.

Autonehoda zablokovala provoz na silnici v ulici Evropská u zastávky Vozovna Vokovice. Dva lidé, kteří v autě jeli, byli vážně zraněni. Na místo havárie dorazily složky integrovaného záchranného systému. Hasiči vyprostili z auta muže, který v tuto chvíli leží s vážnými zraněními v pražské nemocnici.

Záchranáři se snažili oživit ženu, která seděla na straně spolujezdce. Tu se však nepodařilo zachránit a na místě zemřela.

„Na místo jsme vyslali dvě záchranářské a dvě lékařské posádky a inspektora. Na místě by měly být dle prvotních informací dvě zraněné osoby ve vážném stavu,“ sdělila mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

Podle informací Blesk.cz jeli okolo tragédie příslušníci vojenské policie, kteří okamžitě pomohli s oživováním. „Policisté, kteří byli na místě jako první, zahájili u spolujezdkyně první pomoc, bohužel neúspěšně. Řidič byl s těžkými zraněními převezen do nemocnice,“ uvedla Blesku policejní mluvčí Violeta Siřišťová a dodala že okolnosti nehody jsou nyní vyšetřovány odborem dopravních nehod. Zároveň požádala všechny svědky nehody, aby se neprodleně ozvali na linku 158.

„Ulice Evropská směr Dejvice bude po dobu zásahu uzavřena,“ informovali policisté.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy