Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Strašidlo Gottová na Andělech: Usedlý pánský kostým a u vlasů odrosty jak světská! Proč to udělala?

Bývalá zdravotní sestřička Ivana chtěla dobýt Hollywood.
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz
+ Další fotografie

Přestože včerejší předávání cen Anděl 2013 byla jedna velká nuda, v sále bylo poloprázdno a už dopředu bylo jasné, kdo si letošní ceny odnese, snažily se přítomné celebrity jako vždy zaujmout svými outfity.

Někomu se to podařilo a někdo, jako třeba nešťastnice Ewa Farna (20), si zpětně rval vlasy, že ty rudé šaty radši neomotal raději stylistce kolem krku. Ještě hůř ale dopadla Ivana Gottová (38), která svého manžela Karla (74) doprovázela do Hudebního divadla Karlín.

Gott dostal speciální cenu a Ivana, která měla, ostatně jako vždy, za úkol dělat profesionální manželku, se tentokrát rozhodla, že bude originální, což se jí povedlo asi tak, jako se vyšetřovatelce smrti Ivety podařilo přesvědčit veřejnost, že její LV botičky s páskem jsou originál z Pařížské.

Ivanka se rozhodla pro oblek v pánském stylu, zapomněla ale celý outfit jaksi odlehčit, nepomohlo tomu ani smaragdové psaníčko. Vrcholem celého nepovedeného počinu bylo Ivanino ombre, které už je dávno out, téměř nikomu nesluší, protože marná sláva, s takovými odrosty bude nositelka připomínat vždy Aranku z pražské čtvrti, kde předávání cen probíhalo.

Moderátorka VIP zpráv se asi zhlédla v hvězdném páru Angelina Jolie a Brad Pitt. Herečku v kostýmku značky Yves Saint-Laurent, který předvedla na cenách BAFTA, pak napodobovala spousta lidí, z našich slavných se to ale podařilo pouze Kláře Medkové.

Související články

Další články