Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Strašidla z Varů: Tohle jsou ty nejhorší a nejtrapnější outfity slavných

MFF Karlovy Vary: Tohle jsou nejhorší outfity slavných
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Průšvihy!

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je v plném proudu a my doufáme, že se na kolonádě nezopakují žádné z módních přešlapů, kterých jsme byli v minulých ročnících svědky. Pohled je to bolestný.

Hitparádu nejhorších outfiutů z Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začneme zlehka, Bárou Nesvadbovou (46). Rudé šaty na ní vypadají agresivně, nejvíc ale zamrzí, že se v nich spisovatelka na veřejnosti už jednou ukázala, konkrétně na zahájení MBPFW v Praze. A to je jedno velké ne.

Ani Alena Schillerová (57) svou róbou dvakrát neoslnila. Lidé ji dokonce vypískali. Její šaty působily značně rozpačitě, trochu jako ze stánku na levnou krásu. Ivu Janžurovou (80) máme rádi pro její herecké schopnosti, ovšem na červeném koberci předvede kolikrát skutečně úsměvné módní kreace. Se stylem měla v minulosti problémy i Ivana Gottová (45), která byla v Karlových Varech v roce 2004 zachycena v nelichotivém outfitu.

Jindy elegantní herečka Jana Plodková (40) se v minulosti předvedla ve Varech v neforemných bílých šatech, se kterými žádnou velkou parádu neudělala. Připomeňme také šatičky herečky Taťány Dykové (43) ve stylu stará mladá. Herečka Eva Holubová (62) zase navlékla vyloženě vulgární podvazky. V jejím věku skutečně nepotřebujeme vidět všechno, dáma nechá určité věci raději zakryty. Nejedno obočí pozvedl i výběr bleděmodrého retro kompletu, který typu postavy Jany Doleželové (40) absolutně nesedl.

Související články

Další články