Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Strašidla ve Varech! Proč odpustíme Rodenovi to, co nám na arogantním machříkovi jménem Černý vadí?

Vlevo vidíme styl, vpravo vidíme trapnost.
+ Další 2 fotografie
Nebudeme si tu nalhávat, že jsme nějací fandové Karla Rodena. Jenže ho respektujeme. Má styl a má úroveň. Výtvarník David Černý nemá ani jedno. Má jen partičku svých kámošů a v hlavě zaryté falešné přesvědčení, že může všechno. A tak se chová jako buran. Čtěte, co zase předvedl v Karlových Varech.

Kontroverzní výtvarník David Černý (47) se rozhodl, že se za každou cenu musí dostat na afterparty do Grandhotelu Pupp. Dobře, zřejmě byl zvaný.

Každý ale musel počítat s tím, že kam se arogantní Davídek hne, tam jsou problémy. Takže frajer přišel v tílku a na nohách měl smradlavé sandály. Na nějaký dresscode kašlal.

Podle Blesku, který na skandál upozornil, byl Černý viditelně společensky unavený a myslel si, že může jít do hotelu ve stylu, v jakém chodí propocení turisté po pláži.

Když ho pořadatel odmítl vpustit, tak si Černý od někoho půjčil sako a na večírek stejně proklouzl. Jasně, pro výtvarníky přece pravidla neplatí.

To Karel Roden, to je jinačí formát. S bulvárními novináři se nebaví, nemá rád, když mu někdo kouká do soukromí a sleduje jeho intimní život, ale když jde na večírek, tak se umí obléci jako člověk.

Takže tleskáme. Rodenovi pak odpustíme i ten plnovous. Sice vypadá jak Rasputin křížený s Rumcajsem, ale má to styl. Ten chlap má charisma. Černý? Ten má tak maximálně pár promile…

Mohlo by vás zajímat

Další články