Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Strašidla na Plese v Opeře. Kdo vypadal jak přerostlý dort či ze sado-maso salonu? Podívejte se na 6 nejhorších šatů večera

Strašidla na Plese v Opeře. Kdo vypadal jak přerostlý dort či ze sado-maso salonu? Podívejte se na 6 nejhorších šatů večera
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Jednu z největších akcí roku máme za sebou. Celebrity se na Ples v Opeře připravovaly několik měsíců, aby si užily svých pět minut slávy na červeném koberci. Ale nebyla jejich snaha ve finále zbytečná? Bohužel ne každý zazářil a uchvátil přítomné. Přinášíme vám 6 nejhorších šatů večera.

Ples v Opeře je jednou z nejhonosnějších akcí u nás. Každý by chtěl být za hvězdu a předvést se v té nejdokonalejší a nejdražší róbě. Bohužel jak je v českém rybníčku zvykem, dost často některé hvězdičky přestřelí a vypadají víc jak strašáci do zelí než ozdoby parketu.

Výjimkou nebyl ani letošní ročník a našla se tam strašidla, která bychom poslali ihned se převléct nebo v těch šatech navštívit maškarní. Možná si to uvědomila pozdě, ale to už nezachrání. Přeci jen róba nemusí značit jasný úspěch.

Komu se to letos nepovedlo? Kdo spíš byl všem pro smích Jen se podívejte do fotogalerii na 6 nejhorších velkých večerních, které tam neměly co dělat.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy