Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Strašidla a módní výstřelky z premiéry pohádky Anděl Páně 2: Jeptiška Kerekes, hastroš Majer a průhledná rafinovanost Vojtové

Bohužel ne každý dokázal zazářit.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Dlouho očekávaná premiéra nové vánoční pohádky je za námi. Herci a herečky se snažili předvést v tom nejlepším světle, ale někdo vypadal, že právě vyštrachal něco z koše, než nakupoval v módním butiku. Komu se to povedlo a kdo byl za strašáka večera?

Na červeném koberci každý chce vypadat co nejlépe, aby se mohl nakrucovat před přítomnými fotografy. Bohužel stále v našem malém rybníčku šoubyznysu převládá necit pro módu a dokáží zkombinovat tak podivné věci, nad kterými zůstává rozum stát.

Někdy by si hvězdy měly uvědomit, že je lepší najmout si stylistu než se snažit o svébytnou originalitu, která nakonec dopadne hodně špatně. Spíše by se hodily k cirkusu než na slavnostní premiéru.

Na pohádku Anděl Páně 2 se přišlo podívat nespočet celebrit, tak se teď pojďte podívat, kdo si s módou notoval a kdo by radši měl příště více nad outfitem přemýšlet a zhodnotit s jasnou hlavou, jestli je to zrovna to pravé ořechové.

Související články

Další články