Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Strašidelný dům je k mání zcela zdarma: Nabídka je jen pro odvážné, utekli z něj i lovci duchů

Strašidelný dům je k mání zcela zdarma: Nabídka je jen pro odvážné, utekli z něj i lovci duchů
Zdroj: McLain Investments
+ Dalších 6 fotografií
hrůza
Vyšetřovatelé paranormálních jevů, jinak zvaní též lovci duchů, utekli ze strašidelného domu v Louisianě. Ten realitní kancelář nabízí zcela zdarma člověku, který bude ochoten ho zrekonstruovat a nadále se o něj starat. Jde ale o nabídku pouze pro odvážné, podle vyšetřovatelů se v něm totiž nachází velmi zlá entita.

Strašidelný dům ve městě Youngsville v Louisianě byl postaven ve 30. letech minulého století. Má čtyři ložnice, tři koupelny a je opravdu nádherný, nicméně realitní kancelář má velký problém se ho zbavit. Proto ho nyní nabízí zadarmo komukoliv, kdo bude ochoten ho zrekonstruovat a nenechá ho chátrat. Jde ale o nabídku pouze pro odvážné.

Poté, co hned několik bývalých obyvatel domu tvrdilo, že uvnitř straší, rozhodli se vyšetřovatelé paranormálních jevů Cindy Parr a Greg Matlock dům navštívit. Dawn Vallot DeClout, která ve stavení žila, tvrdí, že v něm zůstal duch její babičky Adele. Než se odstěhovala, slýchala prý, jak duch v kuchyni vaří.

Lovci duchů během prvního dne na místě jen mapovali území a odjeli do hotelu. Druhého dne se rozhodli jít dovnitř a zůstat přes noc. Neznámá entita ale dle jejich tvrzení vysála energii z baterií v každém vybavení, které si přivezli. „Zeptali jsme se, zda máme odejít a v tu chvíli zhaslo světlo. Rozhodli jsme se ale, že zůstaneme,“ popsala Cindy pro deník The Sun.

Střet se zlem

Cindy a Greg byli obeznámeni s tím, jaká ložnice patřila babičce Adele, která podle své vnučky v domě straší. „Dveře od její ložnice se otevřely a pak zase zavřely. V tom domě nepochybně straší, je to tam děsivé,“ popsala lovkyně duchů.

Poté, co se vydali do jiného pokoje, došli k závěru, že dům neobývá Adele, ale neznámá a velmi zlá entita. „Šel jsem natáčet do další ložnice a když jsem se podíval vedle sebe, stála vedle mě černá postava. Nebyl to stín, byla obrovská. Když se začala otáčet směrem ke mně, řekl jsem si, že je čas utíkat. Nebylo to jen o tom, že jsem ji viděl, cítil jsem ji,“ uvedl Greg.

Vyčerpání

Když se vyšetřovatelé paranormálních jevů dostali z domu, cítili se oba vyčerpaní, entita z nich prý vysála veškerou energii a Greg dokonce cítil silnou bolest na hrudi. Právě Greg se tomuto druhu vyšetřování věnuje už 20 let, dům v Youngsville ho ale vyděsil k smrti. „Přemýšleli jsme, zda je vůbec dobrý nápad teď řídit a jet domů, oba jsme se modlili,“ doplnil.

Amityville

Greg a Cindy přirovnávají tento strašidelný dům k domu hrůzy na Ocean Avenue v Amityville, o kterém vzniklo i několik známých hororů. „Slyšeli jsme škrábání na zeď, mručení a v patře to dokonce začalo zničehonic smrdět po moči, tam není duch, dům obývá něco skutečně velmi zlého,“ řekli lovci duchů.

„Bylo to jako sledovat v televizi horor o Amityville, až na to, že jsme ho jen nesledovali, ale byli jsme přímo v něm. Jsem zvědavá, co se stane, až se toho domu někdo ujme, nemyslím si, že existuje člověk, který by v něm vydržel,“ vysvětlila Cindy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy