Zatímco ona pořád skálopevně věří, že by na ni vlezl někdo dobrovolně a ne za trest, kdy si může vybrat mezi souloží s ní a penisem propíchaným vidličkou, muslimský svět slaví. Šlápota od polských hranic Ania Lisewska (21) nedostala víza například do Jordánska, kde se chtěla pokusit dosáhnout svého rekordu osouložit sto tisíc mužů.

Jakmile ale úředníci na ambasádě po otevření formuláře viděli její fotku, leknutím odkopli stoly s počítačem a spálili všechna vízová razítka, takže Ania má smůlu, ale je to pro její dobro i dobro jordánského lidu. Zase by se našel někdo, kdo by to chtěl řešit nejjednodušším způsobem, tedy se odpálit někde u koše na odpadky před hotelem, kde by Ania spala, a zase by umírali cizí lidé.

Muslimové jí totiž už jednou vyhrožovali, že na jejich půdu nevstoupí, ani kdyby měla na sobě deset nikábů a znala Korán i pozpátku. Lisewska ale výhrůžkám statečně odolávala, takže jí to nakonec musely zakázat úřady, aby už konečně dala pokoj.

Tahle vesmírná hvězda se tedy rozhodla, že to zkusí na opačné polokouli země, kde by k ní měli být všichni tolerantní. Bohužel tam zase mají lidé v pořádku své hodnoty a smáčet své nádobíčko ve špatně uplácaném Golemovi se nikomu nechce.

Chudák Ania. Nakonec to tedy vypadá tak, že umře sama a ohlodá ji vlčák. Nebo osm jejích koček.