Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Straší vám doma a máte divný pocit? 5 tipů jak zaručeně zatočit s duchy!

Bojíte se duchů?
Zdroj: pinterest
Stalo se vám někdy, že jste měli pocit, že vás něco nebo někdo sleduje? Pokud máte pocit, jako by vás někdo sledoval, ale když se otočíte, nikdo tam není, pravděpodobně máte ve své blízkosti ducha. Možná i více duchů. Co však dělat s touto silnou energií, která nejspíš obývá váš dům? Víme, jak na to, abyste si neuškodili.

Pokud se obáváte, že vám doma straší a vy sdílíte svůj byteček nebo dům ještě s někým jiným, nemusíte se strachovat. Ano, každý má před posmrtným životem patřičný respekt, ale jestli máte doma ducha zemřelého, není důvod k velkým obavám. Co tedy dělat, abyste se nemuseli každý večer bát a vyvázli z kontaktu se zesnulým živí a zdraví? Jak se připravit?

- Klid. Nejdůležitější je zachovat klid. V žádném případě nesmíte začít vyšilovat a klepat se strachy. Ano, je to někdy trochu obtížnější, ale zachovat klid je klíčová část. Mnozí duchové jsou vděčni za vaši přítomnost, samozřejmě pokud se nejedná o zlého ducha, což byste ale už dávno poznali… Duše zemřelého bloudí a potřebuje klid, když se budete bát, nikomu nepomůžete. Ani sobě, ani jemu.

- Bílá svíčka

Pokud se opravdu domníváte, že ve vašem domě jsou duchové, kupte bílou svíčku. Jděte na místo, kde nejvíce cítíte jejich energii, a posaďte se. Zapalte ji a vnímejte atmosféru. Bílá barva symbolizuje čistotu a světlo, takže v každém případě ducha přitáhne. Zkuste s ním komunikovat. Samozřejmě vlídně, abyste ho nerozrušili. Zeptejte se, proč k vám duše přišla. Snažte se zapojit svou intuici.

- Sůl

Sůl je opravdu nad zlato! Pomůže totiž při očistě vašeho domu od duchů. Sůl do sebe vstřebává energii a čistí ji. Do každé části bytu dejte misku plnou soli, kterou budete každý den měnit. Jakmile ucítíte, že je přítomnost ducha pryč, misku odstraňte.

- Duše

Dalším krokem je snaha o vyléčení. Opět naslouchejte své intuici, pokud budete mít potřebu něco říct, řekněte to. Jestli budete chtít cítit ochranu, zavolejte si na pomoc archanděla Michaela. Snažte se duchovi pomoci odejít.

- Zlý duch

Pokud však máte pocit, že ve vašem domě není něco v pořádku a je v něm zlá síla, nezoufejte. Použijte modré světlo. Buď žárovku nabarvěte, nebo kupte rovnou v této barvě. Sviťte tímto světlem v noci, kdy jsou naše duše nejzranitelnější. Zlí duchové se modré bojí, takže je to odláká a vašemu bytu se vyhnou obloukem.

Související články

Další články