Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Strašák jménem rakovina: 5 rizikových faktorů, kterým byste se měli vyhýbat

Světle modrá stužka je symbolem boje proti rakovině prostaty.
Zdroj: profimedia.cz

„Máte rakovinu“ – dvě slova, která vám změní úplně celý život. Dvě slova, která nikdo z nás nechce slyšet…

Bohužel, jen v Severní Americe je každý den slyší přibližně 5000 lidí. A co hůř, rakovina se stala druhou nejčastější příčinou úmrtí Američanů.

Dr. David Brownstein, který se zabývá především takzvanou holistickou medicínou, věnoval studiu nádorových onemocnění většinu své kariéry. „Statistiky ukazují, že v této válce rozhodně nevítězíme. Spíš přesně naopak. Tradiční metody léčby rakoviny selhaly, o čemž svědčí i velký počet relapsů,“ tvrdí.

Tento světově uznávaný odborník a lékařský ředitel Centra pro holistickou medicínu v západním Bloomfieldu se nedávno rozhodl podělit o některá svá překvapivá zjištění. Například o málo známém vztahu mezi rakovinou a jódem, nejjednodušších způsobech prevence a také o následujících pěti rizikových faktorech rakoviny:

  1. nerovnováha živin a hormonů
  2. obezita
  3. nadměrná konzumace alkoholu a sladkostí
  4. kouření nebo žvýkání tabáku
  5. kumulace toxinů obsažených ve vodě, vzduchu a potravinách

Dr. Brownstein rovněž tvrdí, že nádorové buňky se dříve či později objeví v těle téměř každého z nás. Trik je v tom zabránit jim v množení a překonání přirozených obranných mechanismů organismu. Pomocí jednoduchých metod prý můžeme rakovině nejen předejít, ale dokonce i zvrátit její průběh.

Související články

Další články