Pokud zrovna nehledáte holku na vdávání, ale chcete se jen pobavit, existuje stránka, kde se můžete dočíst nejrůznější recenze na slečny, které vám po celé České republice dají to, po čem toužíte. Můžete si přečíst hodnocení od erotických masáží až po tvrdé sadomaso v jednotlivých privátech.

Téměř všichni přítomní vám rádi poradí. Tedy až na Béďu, který se chlubí svým úlovkem, ale kontakt nedá z ruky: „Znám jednu amatérku, 18 let, kousek od Náchoda, hubeňoučká, pevný 2, vyholená, takový hodně roztomilý mláďátko, stačí ji naložit do auta, chce litr za klasiku a orálek, moc fajnový zážitek, kontakt pouze vyměním, dalo mi dost práce ji najít, tak ať se snaží i ostatní.“ Uživatele s přezdívkou Prase to doslova rozohní. Posílá Béďu do patřičných míst a dodává, že takové má zadarmo a s kontaktem nedělá drahoty.

Nenechte se zmást, nornik.net je plný nejrůznějších charakterů. Člověk s nickem Dr.Filth je snad i romantická duše: „Stáli jsme naproti sobě a utírali si ksichty ubrouskama. Zarazil jsem se. Na tom výjevu je přece něco úplně špatně. Tohle vůbec nezapadá do historie Dr.Filtha. Proč to ze sebe navzájem neslížem? Pozdě. Asi už začínám stárnout. Před mým odchodem jsme ještě trochu pokecali. Ohodnotila i ona mě: ‚Ty si příjemnej. Velice…‘ Rád jsem ji poznal.“ Snad se Dr.Filth na privátě u „Mazlivých studentek“ nezamiloval? A má co říct i ostatním. „Elenka je mimořádně kvalitní análnice,“ píše o jiné a popisuje debatu o literatuře, která po sexu následuje.

Jedno je jisté. Pánové svoje holky vždycky rádi vidí. Fajnšmekr122 to svými slovy jen potvrzuje: „Vím, jak to je složité nalézt občas kvalitní polykačku. Já to suším už 14 dní a jdu se vykropit až zítra, už se těším.“