Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Strana zelených se dala na muzikál: V ujetém volebním klipu zpívají o tom, že pořád skuhráme a všechno nám vadí!

Je hrozně složité udržet si odstup od volebních stran a lídrů a začít myslet hlavně rozumně a pragmaticky, když vám Strana zelených začne servírovat tohle. Nikdy bychom už nevěřili, že poté, co předvedli kdysi ve sněmovně, je budeme ještě chtít volit, ale když oni jsou tak… boží!

Zbavili se všech jmen, která je kdysi tížila, a zůstal hlavně Ondřej Liška (36), chlápek, který moc dobře ví, co chce a jak to přiblížit mladým, již tvoří jeho nejsilnější voličskou základnu, aby je u toho zároveň neunudil k smrti.

Když byly u nás parlamentní volby, zarapoval volební píseň Můj hlas je zelenej a spustil s tím šílenství. Hlavně kvůli tehdejšímu spotu ho volilo dost lidí, ale nakonec bohužel zůstal těsně pod vrcholem pětiprocentní hranice.

Nyní nás čekají eurovolby a ty moc lidí nezajímají. Zeleným proto nezbylo nic jiného než vytvořit muzikálovou šílenost, aby se lidi taky projednou probrali a nenechali si tohle proklouznout mezi prsty. Voličská účast do europarlamentu bývá tradičně nejnižší, skoro až mizivá, takže na nějaké plané a nezáživné klipy není čas ani prostor.

A i když je tahle muzikálová šílenost červený hadr na euroskeptiky a někdo by se zase mohl urazit, že hojně využívá stereotypy českého národa, je to asi to nejpovedenější, co jsme v letošní nabídce viděli.

Zase.

Související články

Další články