Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Štramák Jiří Korn slaví 70: Pestrý život a TŘI OSUDOVÉ ŽENY

Štramák Jiří Korn slaví 70: Pestrý život a TŘI OSUDOVÉ ŽENY
Zdroj: FDB.cz
+ Dalších 11 fotografií
VÝROČÍ
Je to neuvěřitelné, jak ten čas letí! Hvězda pohádky Honza málem králem a show Možná přijde i kouzelník Jiří Korn se v pátek 17. června dožívá sedmdesátky. Táta dvou dětí a exmanžel kdysi nádherné Kateřiny Kornové (52) je ale pro řadu žen dál štramák!

Jiří Korn se opravdu do povědomí diváků zapsal především díky televizi. Jeho komická čísla spolu s Jiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem v Kouzelníkovi si pamatují ti dříve narození, hloupého chasníka z Honza málem králem znají ale bez rozdílu všichni.

Sám sebe by označil především za zpěváka. Má za sebou hity jako Robinson, Yvetta, Každá trampota má svou mez, Windsurfing, Karel nese asi čaj nebo Miss Moskva. Málo se ale ví, že pěveckou kariéru kdysi začínal ve skupině Rebels, kterou následoval nesmrtelný Olympic. Po konci angažmá v něm už ale rychle přešel na sólovou dráhu.

Snad všichni muži mu záviděli, když se v roce 1989 oženil s půvabnou Kateřinou Kornovou S ní má dceru Kristýnu a syna Filipa. Autor těchto řádků může sám potvrdit, že zpěvák býval velmi vzorným tátou. Když se Filip narodil, pisálek potkával umělce každý den na procházce se synem, kterého vozil v kočárku. Tehdy rodinka bydlela v paneláku v pražských Modřanech.

V druhé polovině devadesátých let šla sice dvojice od sebe, ale ani jeden z páru nikdy na toho druhého neházel špínu. „Já si na Jiřího nemůžu stěžovat. I když už jsme nebyli spolu, vždy mě a děti podporoval,“ uvedla Kateřina.

Mladá manželka

Pro zpěváka to byl v pořadí již druhý svazek. Prvně šel do chomoutu už v roce 1972, ale s Hanou, která dnes už nežije, se krátce na to rozvedl.

Jiří Korn je ohledně svého soukromí opatrný, takže jen náhodou prosáklo, že se před dvěma lety po osmiletém vztahu oženil s o 25 let mladší Renatou

Po revoluci se všestranný umělec zaměřil hodně na tanec, zpíval v muzikálech (má i dvě ceny Thálie), delší dobu už ho také diváci vídají jako člena vokálního souboru 4TET.

Narozeniny muž, jenž proslul extravagantními kostýmy, oslaví ve velkém, ovšem až 25. září. Na ten den si troufl objednat sólový koncert s názvem 70x dík v pražské O2 aréně.

V předvečer jeho sedmdesátek také v televizi běžela pohádka Honza málem králem. Přečtěte si tři nejutajovanější tajemství populárního filmu

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy