Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Štramáci David Beckham a George Clooney rozdělili svět: Kterému z nich to slušelo více?

Tak kterému štramákovi to slušelo více?
Zdroj: archiv
+ Dalších 52 fotografií
Je pravdou, že sobotní den patřil hlavně nevěstě Meghan Markle (36) a ženichovi princi Harrymu (33). Lidé ale nehodnotili jenom je, ale posvítili si také na hosty. Mezi nejdiskutovanější patřily samozřejmě hollywoodské hvězdy George Clooney (57) a David Beckham (43). Kterému z elegánů to slušelo více? Na tom se nemohou lidé shodnout.

Kromě Meghan Markle a prince Harryho se upíraly zraky všech na svatební hosty. Mezi ty nejvýraznější patřili samozřejmě fotbalista David Beckham a věčně mladý herec George Clooney. Oba dva elegáni přišli v doprovodu svých krásných poloviček Amal Clooney a Victorie Beckham.

Většina lidí se shoduje na tom, že při porovnání obě dvě svůj model vychytaly na jedničku, ale Amal to vyhrála na celé čáře, a to kvůli jediné věci, kterou byl úsměv. Victoria nastavila svůj obvyklý poker face a snad ani jedinkrát se do fotoaparátů neusmála.

Zato Amal hýřila úsměvy na všechny strany. V čem ale lidé jasno nemají, je, zda to více slušelo Georgovi nebo Davidovi. Na sociálních sítích prozatím s přehledem vede David Beckham, jehož fotky ze svatby připomínají reklamní snímky.

Jako vždy perfektně upravený, vystajlovaný a s jiskrou v oku. U George jsou zase přesvědčeni, že jeho outfit nebyl zas až tak dotažený do konce a rozhodně neoslnil jako slavný fotbalista. A jaký je váš názor?

Související články

Další články