Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Strach ze stárnutí: Víme, co děsí ženy daleko víc než vrásky a šedivé vlasy

Na rukách se ihned pozná věk. Tohle je nevábný pohled na věčně mladou
zpěvačku Madonnu.

Vlasy se dají obarvit nebo dokonce i dokoupit a obličejová chirurgie je dneska hodně výnosný byznys, botox nebo lifting začíná být pro ženy stejnou samozřejmostí jako nákup masa u řezníka. Kdysi obávaný strašák prozrazení věku – krk – už je taky zahnán, kosmetické procedury jdou i v tomhle hodně dopředu a drahé šátky se už staly klasickým módním doplňkem.

Existuje ale jediná oblast těla, na kterou nestačí žádné zázračné metody a nejdražší kosmetika. Stačí jediný pohled na ruce a máte o věku jasno. Není nic, co by dokázalo jejich stárnutí oddálit, kromě včasné péče, která jen dokáže zmírnit uhánějící léta.

Jaterní skvrny, vystouplé žíly a ochablá kůže děsí každou ženu, protože s tím nejde nic dělat. Ruce jsou dennodenně vystavovány všem nepříznivým faktorům, které vás jen napadnou. Od slunce po mráz, čisticím přípravkům, jarům a chlorované vodě. Řekněte upřímně, vy si je pokaždé, když děláte něco v domácnosti, chráníte rukavicemi?

Řekli bychom, že ani ne. A určitě máme pravdu.

A právě tato drobná opomenutí způsobují vrásky na čele z vlastních rukou. Jednou za čas si na ně určitě vzpomenete a dopřejete jim hydratační kúru nebo nosíte v kabelce krém, ale to nestačí. Pokud chcete zamezit nejhoršímu, je třeba se o ně starat denně a velmi poctivě, a i tak hrozí, že na vaše ruce bude ve stáří smutný pohled. Už teď se chirurgové snaží o aplikaci tuků, ale ty zase způsobují otok prstů a namísto štíhlých drápků budete mít buřtíky.

Zdá se tedy, že pomoc pro vaše ruce je zatím v nedohlednu. Tak to mějte na paměti a nakupte zásoby rukavic. A nejen gumových, ale i teplých na zimu a klidně i krajkových na léto. Je to skvělý módní doplněk.

Související články

Další články