Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Strach ze smrti zahání Jiří Pomeje po svém: Po operaci nádoru ho nachytali v NONSTOPU!

Jiří Pomeje boj s rakovinou nevydýchal a pije… colu.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Herec Jiří Pomeje (53) je propuštěn z nemocnice sotva čtrnáct dní a už vysedává v nonstopu. Rakovina hrtanu ho zřejmě dostala na psychické dno, a tak se rozhodl, že bude vysedávat v nechutném pajzlu. Alkohol mu prý nechutná. V hospodě, kterou má nedaleko od domu, je tedy o cole. Informace přinesl deník Blesk.

Nejsou tomu ani dva týdny, co byl Jiří Pomeje (53) propuštěn z nemocnice domů a už byl nachytán v nonstopu, který má nedaleko od domu. Co, že je po náročné operaci rakoviny hrtanu? Život má přeci jenom jeden. Alespoň tak k tomu Jiří, zdá se, přistupuje.

V zašpiněné putyce se někdy objevuje i dvakrát za den. Je rád mezi lidmi, kde si může číst noviny. Chce žít zkrátka život, na který byl zvyklý, a to i přesto, že mu rakovina vzala hlas a musí mít slavíka, pomocí kterého se dorozumívá. Trčet doma podle něho není řešení.

„Žiju, jak se dá,“ napsal včera večer Blesku sms. „Alkohol zatím nemůžu a ani se mi ho pít nechce, protože mi začal velmi nechutnat,“ vysvětlil dále ve zprávě Jiří. V nonstopu tedy dává přednost cole, na rozdíl od ostatních štamgastů. V dubnu 2017, kdy mu závažné onemocnění diagnostikovali, dokonce ze dne na den přestal kouřit. Se zdravím si zahrávat nechce.

Související články

Další články