Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Strach ze 3. světové války! Rose McGowan z hnutí MeToo prosí Íránce o holý život

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
strach z války
Část americké populace paralyzuje strach ze 3. světové války. Vyděsila se také herečka Rose McGowan. Dáma známá z hnutí MeToo na sebe upoutala pozornost, když na Twitteru škemrala, aby Íránci nezabíjeli občany Spojených států.

Řada Američanů (ale i Evropanů) má strach ze třetí světové války. Svět cítí napětí po zabití íránského generála Kásima Sulejmáního. Toho nechal zabít americký prezident Donald Trump. Vláda islámského státu pak Američanům slíbila krutou odvetu. Spojené státy proto stahují své občany z oblasti, kde to výrazně vře.

Strachy se rozklepala také Rose McGowan. „Drahý Íráne, Spojené státy zostudily tvou zemi, tvou vlajku, tvé lidi. 52 % z nás se pokorně omlouvá. Chceme mír pro tvůj národ. Jsme rukojmí teroristického režimu. Nevíme, jak uniknout. Prosím, nezabíjejte nás,“ napsala herečka na Twitter.

Ať se Rose McGowan odstěhuje z USA pryč

Její reakce mnohé zaskočila. Rose McGowan se dostala pod palbu kritiky, že si plete pojmy a dojmy. Byla dokonce vyzvána, ať se odstěhuje do Íránu. Pak začala svůj hysterický výkřik obhajovat, že se prostě jen bojí. „Dobře, tak jsem se vyděsila, protože nám možná hrozí válka. Někdy je v pořádku vyděsit ty u moci. Je to naše právo. Tolik statečných vojáků za to bojovalo. To je demokracie. Nechci, aby další američtí vojáci umírali,“ napsala herečka.

Také se bojíte války? Myslíte si, že Írán má nějakou možnost, jak vyhlásit Spojeným státům válku a zvítězit? Myslíte si, že generál Sulejmání byl hrozbou pro Západ a proto musel zemřít? Napište nám své názory do diskuze.

Související články

Další články