Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

STRACH Z TĚHOTENSTVÍ: Udělal Marian (47) Ivě (18) třetí dítě? Ta holka prosí o pomoc!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 30 fotografií
Výměna manželek
Na nedostatek sexu si zjevně nemohou stěžovat Iva (18) s Marianem (47), které proslavila Výměna manželek. Páreček ze severočeských Semil se obává, že by mohlo být na cestě už třetí miminko. Iva poprvé otěhotněla už jako patnáctiletá, k dceři Dominice (3) loni v létě přibyla sestřička Anetka (5 měsíců).

Jsou pyšnými rodiči, ale už teď jim dávají dvě dcery pořádně zabrat. A to jak po stránce výchovné, tak finanční. Iva a Marian, které si pamatujete z kontroverzního dílu Výměny manželek, nemají peněz na rozhazování. Kdyby se jim narodilo třetí dítě, byl by to nedozírný zásah do rodinného rozpočtu.

A právě toho se teď Iva s děsem v očích z toho, co by si počali, obává. „Je tu někdo, kdo otěhotněl přes antikoncepci?“ ptala se tento týden na Facebooku a prosila o pomoc zkušenější kamarádky.

Ti jí už začali blahopřát k dalšímu potomkovi, když v tom Iva šlápla na brzdu. „Doufám, že nejsem těhotná. Nestrašte mě,“ napsala o 28 let mladší manželka Mariana, který pracuje ve fabrice.

Iva a Marian, jemuž po Výměně nadávali do pedofilů a volali na něj sociálku, už spolu vychovávají prvorozenou Dominiku (3) a Anetku (5 měsíců), která přišla na svět loni v srpnu. Počítají každou korunu, musejí si přivydělávat prodejem věcí po bazarech a do toho se nedávno objevil problém s bydlením. Věříme však, že by třetí děťátko, pokud by Iva skutečně byla v požehnaném stavu, nakonec uživit dokázali.

Související články

Další články