Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Strach z potratu! Víme, kolik přibrala těhotná Alex Mynářová

+ Dalších 19 fotografií
Manželka hradního kancléře a moderátorka Alex Mynářová (36) prozradila, kolik kilogramů už v těhotenství přibrala. Také nezastírá, že má strach z potratu. V minulosti prodělala tragickou zkušenost a nechce, aby se neštěstí opakovalo.

Alex Mynářová a její partner Vratislav Mynář (51) mají za sebou tragickou zkušenost. Druhé miminko paní Alex nedonosila, v pátém měsíci jim radost z života vzal zlý potrat.

Dnes je krásná moderátorka TV Barrandov opět těhotná a věří, že vše dobře dopadne. Oba slavní manželé věří, že k malému Vráťovi už v létě přibude sourozenec. Paní Alex prozradila, že by se měl narodit chlapec. „Těhotenství je v určitém směru milosrdné. Mám už 20 kg navrch a mé okolí mi stále říká, jak mi to sluší. Nebo možná je milosrdné okolí,“ uvedla paní Alex ke své současné váze.

Paní Alex si uvědomuje, že nový život je velkým darem. „Jsem plná strachu a obav. Asi víte, co se nám stalo loni,“ uvedla se smutným výrazem v očích pro Blesk.cz. Nyní ale určitě vše dobře dopadne a mocný muž i jeho krásná manželka se budou radovat z hezkého a zdravého miminka. " Vráťa vybírá hračky, ze kterých už vyrostl, a těší se, až je předá bráchovi. Nejvíc se ale těší tatínek, rodina je pro něj nadevše," doplnila Mynářová.

Mohlo by vás zajímat

Další články