Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Strach z osudu 2,5promilové Dády? Slováček s Gelemovou jezdí z večírků zásadně tramvají!

+ Dalších 28 fotografií
Alkohol
Dáda Patrasová (62) to v prosinci pod vlivem alkoholu napálila do jiného auta. Nadýchala 2,5 promile, dostala pokutu 150 tisíc a rok a půl bez řidičáku. Zvláštní je, že od bouračky její manžel Felix Slováček (75) s milenkou Lucií Gelemovou (36) z každého večírku odjíždějí tramvají.

Nechtějí se vystavit riziku, že by pod vlivem alkoholu usedli za volant, a tak vůz raději rovnou nechávají doma? Zdá se, že přesně z tohoto důvodu se Felix Slováček (75) a Lucie Gelemová (36) z večírků nechávají odvážet veřejnou dopravou.

Tramvají totiž začali jezdit jen pár dní poté, co Felixova manželka Dáda Patrasová (62) bourala a nadýchala 2,5 promile. Slováček s Gelemovou „mastnou tyčí“ odjeli ze dvou filmových premiér, z jedné v lednu a druhé v únoru.

Zarážející přitom je, že si radši neberou taxíka. Ale všechno je lepší než opilecká jízda. Patrasové původně hrozil i pobyt za mřížemi, nakonec ale vyfasovala „jen“ pokutu ve výši 150 tisíc a rok a půl nesmí řídit.

Mohlo by vás zajímat

Další články