Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Strach z oslepnutí! První slova popálené Týnuš Třešničkové po otřesném zážitku v Turecku

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Youtuberka a instagramová hvězda Týnuš Třešničková (22) se po tragické nehodě v Istanbulu, kde byla popálena při kuchařské show ve vyhlášené restauraci Nusr-Et, zotavuje v luxusni místní nemocnici. Po prvé od popálení a operace promluvila. Bála se že oslepne!

Při ohnivé show v restauraci slavného kuchaře Nusreta Gökceho byla v Istanbulu popálena známá česká youtuberka Týnuš Třešničková, která utrpěla zranění na 35 procentech těla. Její přítel Viktor Hajíček je na tom o něco lépe, má popáleno 15 procent těla. Známá kráska zůstává i nadále v péči doktorů.

Třešničková je s pobytem v nemocnici spokojená. Převoz do České republiky odmítla s tím, že nechce riskovat infekci. V nemocnici s ní zůstává i její přítel Viktor Hajíček. „Oba Češi nad převozem do České republiky momentálně neuvažují. Jsou spokojeni s péčí, které se jim v nemocnici dostává. Ta mladá slečna je ve stabilizovaném stavu a už komunikuje. Převoz bude možný, až lékaři vyloučí riziko infekce. Je těžké odhadovat, kdy to bude. Mohou to být dny i týdny. Pobyt v nemocnici oběma českým občanům hradí majitel restaurace a pojišťovna. Dojednali to právníci,“ uvedla mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

K celé události se přesně po týdnu vyjádřila i sama Týnuš: „Denně mi píšete tak velké množství zpráv, a proto bych všem ráda dala vědět, že jsem v nejlepších rukou doktorů a sestřiček a cítím se každý den lépe. Moc všem děkuji za tolik pozitivní energie, kterou mi posíláte. Měla jsem velké štěstí, že jsem "jen“ popálená," napsala Týnuš přesně týden od nešťastné události.

A ještě dodala: „Určitě to mohlo dopadnout mnohem hůř, bála jsem se o svůj zrak a podobně. Vše je ale v naprostém pořádku a pokud se vše bude hojit tak jak má, vyváznu bez jakýchkoliv následků. Takže teď v istambulské soukromé nemocnici na všem pracujeme. Dávám si i dobrovolně detox od všech sociálních sítí, abych se pak mohla v plné síle a ještě lepší, vrátit,“ napsala známá youtuberka.

ČTĚTE TAKÉ:

Zvrat ve vyšetřování tragédie! Víme, kdo popálené Třešničkové platí pobyt v luxusní nemocnici

Návrat domů bude krutý! Skončí na YouTube? 3 scénáře, co bude popálená Týnuš dělat

Související články

Další články