Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Strach z návratu do blázince: Selena je kvůli Justinovi a Hailey pořád na dně

+ Dalších 22 fotografií
Selena na dně
Deprese ji dohnaly až do blázince, potom Selena Gomez (27) strávila rok odstřižená od světa. Zpěvačka padla na dno kvůli kopačkám od Justina Biebera (25), který se krátce nato oženil s modelkou Hailey Baldwin (22). Selenu to pořád bolí a nejspíš ze strachu, že ji utrpení znovu dožene na psychiatrii, se z toho vyzpívala!

Slova této písničky si Justin Bieber (25) rozhodně nedá. Selena Gomez (27) dala na radu své kámošky Taylor Swift (29), která svým bývalým nakládá pravidelně, a o kopačkách od Biebera nahrála písničku i s klipem.

Ačkoliv o detailech nové skladby nemluvila, fanoušci mají jasno, že je o Justinovi a depresích, které Seleně svým chováním způsobil.

„Nasliboval jsi mi hory doly a já jsem ti to zbaštila. Byl jsi pro mě vždy na prvním místě a zbožňoval jsi to,“ začíná nová zpěvaččina písnička o Bieberovi. „Podpálil jsi smysl mého života, tak jsem ho nechala shořet,“ zaznělo rovněž z úst Seleny.

Selena byla několikrát v psychiatrické léčebně, vždy se tam nechala zavřít dobrovolně. Na kolena ji srazila Justinova svatba s Hailey Baldwin (22). Její strach, že se do blázince bude muset vrátit, už zřejmě není namístě.

Jak známo, když se z něčeho člověk vypovídá, v tomto případě vyzpívá, hned je na světě výrazně lépe.

Mohlo by vás zajímat

Další články