Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Strach z koronaviru vystřídala exploze života: Břicho Aleny Šeredové zaujalo i Havlovou

Strach z koronaviru vystřídala exploze života: Břicho Aleny Šeredové zaujalo i Havlovou
Zdroj: Archiv Aleny Šeredové
+ Dalších 14 fotografií
Těhotenství
Těhotenství moderátorce a modelce Aleně Šeredové (42) opravdu prospívá a na nové fotce, kterou si přidala na Instagram, celá září. V karanténě vaří a užívá si společného času s rodinou. Ale celou dobu tak klidné dny neměla, neboť v Itálii je koronavirová situace o poznání horší než u nás.

Alena Šeredová zanedlouho porodí svou první dcerku a stane se trojnásobnou maminkou. Klasické fotky s těhotenským bříškem znají všichni, ale Alenka jim nasadila korunu. S popiskem "Exploze přírody" sklidila stovky milých reakcí, mezi kterými byla i jedna od Dagmar Havlové "Nejkrásnější období," vzkázala Aleně na Instagramu.

Rodí za měsíc, nic neriskuje

Na nového sourozence se těší i její dva synové, desetiletý David Lee a o dva roky starší Louis Thomas. Modelka a moderátorka na sebe však musí dávat bedlivý pozor, protože situace v Itálii opravdu není růžová. Do termínu porodu zbývá asi měsíc a ani po něm to nebude zrovna jednoduché.

Alena žije s rodinou na severozápadu Itálie ve městě Turín a ještě na začátku března nepodléhala panice. "Nákazy se nebojím. Snažíme se tím nenechat příliš omezit a rozhodně nepanikaříme," prozradila pro eXtra moderátorka Šeredová. V současné době nic neriskuje a domácí izolaci svědomitě dodržuje. Vše zlé je pro něco dobré, naučila se vařit

Vzkaz od Aleny

Zdravá strava, cvičení, protahování, pozitivní myšlenky a dobrá nálada. Je vidět, že Alena dělá vše pro to, aby se miminko narodilo zdravé a spokojené i v této krizové době, kdy lidstvo čelí pandemii koronaviru Alenini rodiče tak ještě dlouho neuvidí svou dceru a ani svou vnučku

Alena už před časem vyzvala Čechy, aby si užívali bezpečí Oproti Itálii je situace v Česku opravdu klidná a mírná. "V ČR jste v bezpečí, tak si to zatím užívejte," vzkázala maminka synů Louise a Davida.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy