Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Strach z koronaviru: Timo Tolkki slaví 54. narozeniny, manžela Gottové skolila nemoc

Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
narozeniny
Slaví celá rodina. Dominika Gottová (46) to, že nevěrný manžel se odporoučel z Prahy, Timo Tolkki (54) zase narozeniny. Nenaplánoval ale žádný večírek, protože ho skolila nemoc. Obával se koronaviru. Finský metalista už chtěl být původně zpátky v Česku, osud mu ale pobyt za oceánem v Mexiku prodloužil. Jak navíc tvrdí, má tam mladou exotickou milenku, takže ho do tuzemska nejspíš už nic netáhne.

"Vůbec nevím, jak to budu slavit. Mám pitomou střevní chřipku," vzkázal pro eXtra.cz Timo Tolkki z dalekého Mexika. Bývalý kytarista metalové kapely Stratovarius slaví už 54. narozeniny. "Naštěstí to není koronavirus, příznaky jsou jiné," dodal s úlevou.

Za velkou louži se odebral už koncem února a Dominice Gottové se ulevilo. Těsně před Tolkkiho odletem se dokonce psychicky zhroutila. "Udělalo se mi velmi nedobře z posledních událostí s Timem," svěřila tehdy nejstarší dcera Karla Gotta (†80).

Boj o její srdce

Dominika trvá podle svých slov na rozvodu a řeší ho s finskou ambasádou. Timo své stále ještě manželce mezitím vyznal lásku. „Já jsem do ní stále zamilovaný, miluji ji jako nikoho na světě,“ zoufal si v podroušeném stavu. Zároveň se ale chlubil mexickou milenkou, takže to vypadá, že boj o Dominičino srdce už nadobro vzdal.

Tolkki je lidem trnem v oku kvůli nadměrnému pití, alkoholem navíc občas zapíjí i prášky na cukrovku. Nad změnou životosprávy by se rozhodně měl zamyslet, aby za rok mohl slavit narozeniny opět ve zdraví.

Související články

Další články