Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Strach z koronaviru? Dara Rolins návrat z tropického ráje bez roušky nezvládla

Zdroj: archiv Dary Rolins
+ Dalších 25 fotografií
koronavirus
Obavy z čínského koronaviru se nevyhýbají ani českým celebritám. Zpěvačku Daru Rolins (47) zastihly zprávy o epidemii na Bali, kam jezdí relaxovat každoročně. Na zpáteční cestu do Prahy se pro jistotu vyzbrojila rouškou. Virem se už nakazilo přes 40 tisíc lidí, vyžádal si přinejmenším 900 obětí.

Po bezstarostném měsíci v tropickém ráji nechtěla Dara Rolins zbytečně riskovat. Domů se proto vracela v roušce, aby se ochránila před zákeřným koronavirem. Podlehlo mu už více než 900 lidí.

Jestli jí srdce strachem tlouklo dvojnásobnou rychlostí? To si zpěvačka nechala pro sebe, zřejmě si nechtěla kazit vzpomínky na přepychový odpočinek. „Toto je ještě pár fotek z Bali, které mi uvízly v telefonu a vrátily mě zase na chvilku zpátky, do tepla. Jsem sběratel zážitků a vzpomínek. Nejlépe investovaný čas i peníze. Jediné, co potřebujeme, jsou lidé, do kterých má cenu je investovat,“ vzkázala Rolins už z Česka s úsměvem.

Indonéský ostrov je sice od Číny, kde koronavirus vznikl a vyžádal si nejvíc obětí i nakažených, poměrně vzdálený, i tak byla opatrnost určitě namístě.

Dara se doma okamžitě vrhla do práce a fanoušci se nemohou dočkat dalších fotek jejího skvostného těla.

Související články

Další články