Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Strach z JO-JO EFEKTU: Ewa Farna nezhubla na dlouho, bude zase kulička, bojí se fanoušci

Zdroj: Showpix/Instagram
+ Dalších 97 fotografií
Hubnutí
Zběsilým shazováním kil Ewa Farna (25) všem vyrazila dech. Šla do sebe, tvrdě dře a noční luxování ledničky přenechala jiným expertům. Jenže cesta k útlejšímu pasu byla u zpěvačky podezřele rychlá. Není tak divu, že se lidé začínají obávat jojo efektu. Mají strach, že z Ewy zase bude koule!

Právě jí náleží titul nejkrásnější zpěvačky Česka. Ewa Farna (25) vládne fenomenálním hlasem a v posledních týdnech se stala i majitelkou krásné postavičky. Tu nemá zadarmo, po období nájezdu na rychlá občerstvení si musela štíhlé tělíčko náležitě oddřít.

Je ale s podivem, jak rychle zhubla. Z její někdejší váhy by se měla kila odebírat pomalu, jinak vzápětí hrozí jejich návrat. A přesně to se podle některých fanoušků týká Farné!

„Je krásná, ale zhubla docela rychle – během 3 měsíců. To zase bude jojo efekt,“ strachuje se Lucie. „Bojím se, že z ní zase bude koule. Shodila strašně rychle a není to normální. Zase bude moct zpívat, že má boky jako skříň,“ přitakala Pavlína.

Nezbývá než Ewě držet palce, aby ze svých cílů neslevila a nadále na sobě makala. Byla by přece jenom škoda, kdyby se z rychlovlaku opět stala parní lokomotiva…

Související články

Další články