Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Strach z AIDS! Autentická zpověď kamarádů heroinové Katky: Používá dokola stejný kondom, jen si ho vypláchne!

Na začátku drogové závislosti měla Katka hezkou tvář…
+ Dalších 7 fotografií
Redakce portálu eXtra.cz začala pátrat po Katce z dokumentu Heleny Třeštíkové. Její někdejší přátelé, které jsme oslovili v místech, kde se pohybují feťáci a bezdomovci, přinesli šokující tvrzení. Je totiž možné, že Katka trpí nevyléčitelnou chorobou, kterou si mohla přivodit zoufalým způsobem života. Existuje varianta, že má zákeřný a nevyléčitelný AIDS.

Zpověď z aktuálního života narkomanky Katky nám přinesla jistá dvojice jménem Lída a Jakub. Oba Katku dobře znají a dokonce popírají, že by brala 7,5 gramu denně. „Tolik určitě ne. To je moc,“ tvrdí muž, který se s Katkou jeden čas blízce přátelil.

Dokonce přinesl tvrzení, že by Katka mohla být nakažena nevyléčitelnou chorobou. „Hlavu na špalek za to nedám. Ale jde o to, že v těchto kruzích se to dělá tak, že se jeden kondom po použití prostě propláchne vodou. Takhle klidně i čtyřikrát dokola. Když potřebovala na heroin, byla schopná udělat všechno,“ míní Jakub, kterého doplnila Lída. „Možnost, že má AIDS, tu je. A nemuselo by to být jen z pohlavního styku. Podobně jako s kondomem se to dělá i se stříkačkou.“

Dvojice nás také navedla na místo, kde Katka momentálně žije, v jedné lokalitě v Praze má provizorní přístřešek. Katka momentálně nemá telefon a je složité ji v bydlišti zastihnout. Sledujte eXtra.cz, přineseme další pokračování smutného příběhu.

Mohlo by vás zajímat

Další články