Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Strach v Belgii: Zabili ochranku jaderné elektrárny a sebrali čip

Další katastrofa.
Zdroj: profimedia
V Belgii se stala další pohroma. Ve městě Charleroi byl zastřelen člen bezpečnostní služby, který pracoval v jaderné elektrárně. Pachatelé mu vzali jeho služební čip.

Belgický deník La Derniére Heure přinesl informaci o vraždě v jaderné elektrárně. Jelikož došlo k tragédii jen chvíli po úterních atentátech, není divu, že nastaly obavy, zda tyto události nemají nějakou souvislost. Belgická jaderná elektrárna patří k možným cílům teroristů.

Vražda proběhla ve čtvrtek večer. Mrtvý člen bezpečnostní služby byl okraden a zjistilo se, že mu chybí i služební karta, která byla rychle deaktivována. Je tedy možné, že právě karta byla motivem celé vraždy.

Úřady o vraždě neinformovaly veřejnost proto, aby nedošlo k zbytečné panice. Informace na veřejnost stejně prosákla. Je tedy otázkou, jestli šlo o další plán teroristů, nebo o vraždu, která nemá s belgickými atentáty žádnou souvislost.

Související články

Další články