Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Strach Teri Blitzen o přítele: Vážně si zranil obličej, musí na několik operací!

+ Dalších 39 fotografií
Vážné zranění
Někdejší youtuberka Teri Blitzen (19) nemůže mít klidné spaní! Její přítel a známý dýdžej NobodyListen (25) totiž bojuje s vážným zdravotním problémem. Kvůli ošklivému zranění obličeje z minulosti musí podstoupit několik operací. A jak redakce eXtra.cz zjistila, bez zákroků by riskoval trvalé následky.

Teri Blitzen (19) a NobodyListen (25) jsou zamilovaní až po uši. Pouto mezi nimi je tak silné, že se dokonce začalo spekulovat o svatbě!

Jenže i kdyby se měly svatební zvony skutečně rozeznít, v dohledné době to určitě nebude. NobodyListen totiž řeší vážný zdravotní problém, který si způsobil před šesti lety. Jak jsme v eXtra.cz zjistili, jel na skateboardu, držel se auta a ošklivě si poranil obličej. Teď se nevyhne operacím.

„Kdyby ty zákroky, kdy mu předělávají celou čelist, nepodstoupil, tak by měl doživotní následky,“ svěřil eXtra.cz zdroj, který je s postupem léčby obeznámený.

Sám Strach přiznal, že v bitvě zatím prohrává. „Situace se trochu komplikuje a mě čeká delší léčba a nějaké zákroky navíc. Je to pro mě velmi těžké období, jak fyzicky, tak psychicky. Poslední dny ten boj trochu prohrávám, ale věřím, že bude líp. Celý proces bude hotový až příští rok,“ napsal na Instagram. „Čekám, kdy tenhle špatnej sen skončí,“ dodal.

Lehké období patrně neprožívá ani Teri, která musí mít o svého přítele strach. „Mám toho nejsilnějšího a nejinspirativ­nějšího muže,“ vzkázala a bylo znát, že mu drží i palce na nohou.

Tak snad všechno dobře dopadne!

Mohlo by vás zajímat

Další články