Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Strach o život poraněného plameňáka! Přežije druhé zvíře útok malých tyranů?

Brutální útok na plameňáky v Jihlavě bude mít právní dohru. Jednání bude ovšem složité vzhledem k věku malých ničemů. Ti jedno zvíře ubili k smrti a druhé poranili. Právě o život druhého zvířete se nyní v zoo strachují nejvíce!

„Druhý pták je raněn, pohmožděn, ale zůstal v hejnu. Pozorujeme ho, ale nemůžeme jej oddělit od hejna, aby neutrpěl ještě větší šok!“ řekl extra.cz tiskový mluvčí jihlavské zoo Martin Maláč.

Děti se podle všeho dostaly do zoo nelegální cestou, neboť jsou dost malé a samotné by je do areálu nevpustili. Zoo je uzavřená dost vysokým a kvalitním plotem, děti musely být opravdu vynalézavé, aby se dovnitř dostaly. Jejich rodiče pravděpodobně trest nemine, ale řešení případu bude velmi složité.

Případ se odehrál mezi 12:00 a 12:15 a incidentu si všiml elektrikář, který na něj upozornil ošetřovatele. Kamerové záznamy má nyní v rukou policie, která celý případ vyšetřuje. Co děti k hrůznému zločinu vedlo, je zatím nezodpovězenou otázkou!

VÝZVA: Znáte některého z dětských kriminálníků? Víte, o koho se jedná? Napište nám na REDAKCE@EXTRA.CZ.

Mohlo by vás zajímat

Další články