Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Strach o život neočkované babičky: Stav blízké hokejisty Saláka se náhle zhoršil

Michaela Sálák shání kontakty na plicním: Neočkované babičce se přitížilo
Zdroj: Se svolením Michaely Salák
+ Další 3 fotografie
Koronavirus

Úlevu v rodině hokejisty Alexandra Saláka (34) vystřídaly hodiny plné strachu a úzkosti. Babička (97) brankářovy manželky Michaely (32) totiž leží v nemocnici s koronavirem. Po prvních dnech se stav důchodkyně zlepšil, avšak později, jak napsala v úterý její vnučka na Instagramu, se situace náhle zhoršila. K ničemu z toho přitom nemuselo dojít, kdyby babička byla očkovaná. Podlehla ale dezinformacím. 

Babička (97) Michaely Salák dlouho odmítala vakcínu proti koronaviru. "Nechtěla ji, protože jí někdo řekl, že očkování zabíjí. Přesvědčit se nedala, neposlouchala. A svůj názor nezměnila," uvedla v neděli manželka hokejového brankáře Alexandera Saláka na svém instagramovém účtu. Přestože se babičce snažila její názor vymluvit, nepodařilo se jí to a nakonec došlo na nejhorší. Seniorka se nakazila koronavirem a skončila v nemocnici.

V rodině Alexandera Saláka následovaly bezesné noci. Z nemocnice ale po pár dnech zprvu přišly dobré zprávy, babiččin stav se zlepšil. "Teď už bude dobře, ona tu covidmrchu přepere," napsala Michaela na sociálních sítích. Vše se náhle změnilo v úterý, kdy se stav téměř stoleté důchodkyně zhoršil.

Věří v zázraky

"Babičko naše milovaná, posíláme všechnu sílu, energii a lásku, co máme! Ani v tom nejhorším snu si nedovedu představit, že už bych nikdy s tebou nemohla mluvit. Poslední hodiny a i ty další, co přijdou, budou plné strachu a úzkosti," vzkázala Michaela své babičce.

Manželka hokejisty se zkušenostmi z reprezentace kvůli nelehké situaci sháněla pomoc na Instagramu. "Nemám tu někoho, kdo dělá v ČB na plicním?" ptala se svých kamarádů a followerů na sociálních sítích. Přes nesmírně náročné chvíle ale Michaela doufá, že vše dopadne dobře. "Věřím, že se zázraky dějí!" dodala strachující se vnučka.Související články

Další články