Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Strach o život malé Michaely! Zmizelá je už více než 48 hodin! Rodina se bojí nejhoršího

Kde může Míša být?
Zdroj: PČR
Policie od středy pátrá po 12leté Michaele Patricii Muzikářové z Ústecka. Ráno odešla do školy a slehla se po ní zem. Už do ní nedorazila a její telefon je nedostupný. Z domu nikdy dříve neutekla a neměla žádné problémy. Kriminalisté mají dvě vyšetřovací verze. Buď dívka utekla od rodiny a někde se ukryla, nebo se mohla stát obětí trestného činu.

Kvůli pátrání po pohřešované dívce z Ústí nad Labem byl ustanoven speciální tým. Kriminalisté uvolnili novou fotku z rodinného archivu. Po dívce se ale slehla zem a nikdo o ní neví už třetí den. Situace je velmi vážná a rodina se obává nejhoršího.

Policisté žádají veřejnost o spolupráci, pokud máte o pohřešované dvanáctileté dívce jakékoliv informace, kontaktujte policisty na lince 158.

Dívka je vysoká 125 až 135 centimetrů, je velmi hubené postavy. Má vlnité hnědé vlasy a šedé oči. Ve středu ráno odešla do školy a slehla se po ní zem. Už do ní nedorazila a její telefon je nedostupný…

Související články

Další články