Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Strach o život Ladi Kerndla: Vykašlával krev, skončil na JIPce! První slova dcery

+ Další fotografie
NEMOC
Král českého jazzu Laďa Kerndl (73), který před lety bojoval s rakovinou krku, skončil ve špitále! Táta zpěvačky Terezy Kerndlové (32), jež nyní září v The Voice, zkolaboval na koncertě. Vykašlával krev a museli ho převézt na jednotku intenzivní péče. Dceru za ním zatím nechtějí pustit.

Laďa Kerndl leží od víkendu ve špitále v Blansku. Podle Blesku, který informaci přinesl, ještě stihl vystoupit na Česko-Slovenském plese, před vystoupením už ale bojoval s těžkou virózou.

„Stěžoval si, že mu není dobře, ale nechtěl zklamat. Je ze staré školy, chtěl za každou ceny splnit své závazky,“ cituje web zdroj z plesu.

Po návratu domů se mu ale ještě víc přitížilo a vykašlával krev. Okamžitě proto putoval do nemocnice.

Jaký je nyní jeho stav, k tomu se zatím rodina nevyjádřila. V bezprostředním ohrožení života prý naštěstí není. „Vím, jaký je jeho zdravotní stav, ale zatím k němu nepustili mě ani mou mamku a ani mého muže. Dnes jsem měla být hlavním hostem rádia Impuls, avízovali mě včera celý den. Mrzí mě, že jsem jim zkomplikovala situaci, ale rodina je pro mě nade vše. Děkuji všem, že přejí mému tatínkovi brzké uzdravení,“ napsala eXtra.cz Tereza Kerndlová (32).

Mohlo by vás zajímat

Další články