Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Strach o život Justina Biebera: Myšlenky na SEBEVRAŽDU?! Seleně je to jedno

+ Dalších 53 fotografií
Deprese
Justin Bieber (24) prý přišel o chuť žít a naprosto odmítá své trápení jakkoliv řešit. Podle amerického časopisu Star je to s kanadským zpěvákem tak špatné, že se jeho okolí obává nejhoršího: sebevraždy. Manželka Hailey Baldwin (22) proto měla přijmout opatření, které z Justina zase udělají člověka. Jeho bývalku Selenu Gomez (26) to nechává chladnou.

Nejtěžším životním obdobím si má procházet Justin Bieber (24). Ten má sice miliony na kontě, od loňského září krásnou ženu Hailey Baldwin (22), ale podle amerického bulváru ho přesto sužují silné deprese.

Tvrdí to magazín Star, podle nějž se zpěvákovo okolí obává o jeho život. „Justin je teď na tom hodně špatně. Všichni mu chtějí pomáhat, ale nevypadá to, že by pomoc hodlal přijmout. Přestal úplně jíst, pořád jenom spí a chce být sám. Zdá se, že ztratil vůli nadále žít,“ uvedl zdroj časopisu.

Justin údajně zhubnul na pouhých 58 kilogramů, což je číslo, které jeho váha měla ukazovat naposledy v pubertě. Hailey se prý Justinovi snaží pomoct všemi možnými prostředky, zatím se jí to ale nedaří. Jeho osud je podle časopisu naopak lhostejný zpěvákově bývalé přítelkyni Seleně Gomez (26), jež má dost trápení sama se sebou.

Těžko říct, kde je pravda. Některé americké weby označily článek reportérů magazínu Star za vymyšlený. Upozornily také na to, že stejný časopis před týdnem informoval o rozvodu Justina s Hailey, k němuž podle aktuálních fotek určitě nedošlo.

Faktem ale zůstává, že Justin v poslední době vypadá hodně zbídačeně…

Mohlo by vás zajímat

Další články