Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Strach o život bývalky českého milionáře: Margarida Aranha čelí výhrůžkám smrtí

+ Dalších 18 fotografií
Bývalá snoubenka českého milionáře Miloše Kanta (63) Margarida Aranha (25) po rozchodu prožívá velmi těžké časy. Z tříměsíčního vztahu se už vzpamatovala, potýká se ale s obrovským problémem. Někdo jí totiž na sociální síti posílá zprávy, v nichž jí vyhrožuje smrtí.

Portugalská televizní hvězdička a bývalá striptérka Margarida Aranha má strach o vlastní život. Ex českého milionáře Miloše Kanta se musí vypořádávat s výhrůžnými zprávami, které jí někdo posílá z anonymního účtu na sociální síti.

Margarida vše předala policii, je to ale k ničemu. „Někdo mi vyhrožuje z falešného účtu. Šla jsem na policii, ta s tím ale nemůže nic dělat, protože neví, kdo zprávy posílá,“ vysvětlila fanouškům Aranha svou situaci. Přichází jí prý zprávy, ve kterých jí je dokonce vyhrožováno smrtí. Odporné vzkazy jí mají chodit už delší dobu.

Nebýt této záležitosti, užívala by si Margarida nově nabyté svobody. S milionářem Kantem randila po dobu 3 měsíců, během kterých se pár dokonce zasnoubil na červeném koberci v Cannes. Vztah ale nevyšel a podle portugalských médií nyní kráska nezávazně randí s hercem Angelem Rodriguesem.

Mohlo by vás zajímat

Další články