Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Strach o zdraví Elišky Bučkové: Vrátila se jí snad anorexie po 5 letech?

+ Dalších 34 fotografií
Anorexie?
Eliška Bučková (29) v poslední době neprocházela zrovna nejlepším obdobím svého života. S Jakubem Vágnerem (36) to začínalo pomalu vypadat, že po dvou letech by se mohla konat svatba. Bohužel místo svatby se modelka dočkala rozchodu. Sice se na sociálních sítích usmívá, ale na fotkách to vypadá, že je opět hrozně hubená a fanoušci začínají mít o Elišku strach.

Modelka Eliška Bučková (29) se rozešla s Jakubem Vágnerem v tichosti. Žádný humbuk kolem konce jejich vztahu se na rozdíl od jiných nekonal. Eliška byla s Jakubem dva roky, a někteří si mysleli, že se za chvíli z Elišky stane nevěsta.

Bohužel ani tenhle vztah účastnici Miss nevyšel. Momentálně modelka cestuje po světě, jezdí s dětmi na tábory a na sociálních sítích vypadá šťastně. Nedávno ale zveřejnila fotku jenom v pyžamu a spoustu fanoušků vylekala.

Má na ni totiž příliš hubené ruce, dlaně a lezou jí ven klíční kosti. Lidé se bojí, aby se u ní po rozchodu neprojevila opět anorexie jako před pár lety. „Eliško, ty ruce a hrudník jsou zase děsivé jak před třemi lety. Neblbněte už. Každý normální přece ví, že tohle není zdravé. Achjo, škoda,“ napsala dívka pod Eliščinu fotku.

Eliška už ale několikrát řekla, že je zcela v pořádku, cvičí a cítí se dobře. Je strach fanoušků oprávněný nebo se bojí zbytečně?

Mohlo by vás zajímat

Další články